Bizi Arayın: 444 7 633

Burun Ameliyatındaki Riskler

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Revizyon rinoplasti, başlangıç rinoplastisi gibi riskler payını beraber gelir. Onlar, şişme uzamış küçük kan damarları, aşırı skar ve hatta cilt kaybı, anestezi komplikasyonları patlama ve daha kozmetik ya da fonksiyonel sıkıntıları koku alma duyusunun geçici olarak kaybını içerir . Doktorunuzun ameliyat öncesi sizin için tüm riskleri açıklaması gerekir .

Revizyon rinoplasti çok özel bir yöntemdir. Aslında , bazıları en fazla komplike kozmetik cerrahi prosedür olarak düşünür. Dolayısıyla bu, board sertifikalı bir plastik cerrah seçmenin mühim olduğunu belirtir. Plastik cerrahlar genel cerrahide 3-4 yıl öğrenim almaları ve cerrahi özellikleri, bir başka plastik cerrahi uzmanlığını 3 yıl takip etmesi gerekir .

Plastik cerrahlar Amerikan Board Plastik Cerrahi tarafından onaylanmış olmalıdır. Kurul sertifika doktorunuz, geniş öğrenim görmüş, dikkatli incelemelerden geçmiş ve bugüne kadar ilerleyen yeni teknoloji ve teknikleri size sağlar. Revizyon rinoplasti doktorunuzun deneyimi riskin büyük bir kısmını kapsamaktadır emin olun. Senelik bazda kaç revizyon rinoplasti ameliyatı yaptığını doktorunuza sorun. Her yıl aşağı yukarı 20 yada 30 revizyon rinoplasti ameliyatı yapmalıdır.